Televize Voxpot

Sledujete rádi reportáže Voxpotu spolu s dalšími lidmi, ale zrovna za okny řádí pandemie? Nebo jen zrovna nemáte čas, sílu nebo možnost zajít na promítání a debatu s tvůrci a experty do svého oblíbeného kulturáku? Proto je tu Televize Voxpot, díky které můžete být součástí našich akcí přímo ze svého obýváku. Stačí si vybrat jedno z našich blížících se promítání, koupit si lístek a zapsat si datum do kalendáře. Když se přiblíží čas promítání, tak si jen uděláte čaj do svého Voxpot hrníčku, připravíte si otázky a můžete u toho být s námi naživo.

Jak sledovat přenos

Najděte co vás zajímá

Vyberte si z našich plánovaných premiér podle tématu nebo toho, kdy máte čas.

Kupte si vstupenku

Podpořte naši činnost koupí vstupenky na promítání s debatou! Obratem obdržíte email s potvrzením platby a s unikátním odkazem na přehrávač, kde si stream s vystoupením budete moci pustit.

Připravte se na zážitek

Hodinu před začátkem přehrávání vás emailem pro jistotu upozorníme, že se váš reportážní zážitek blíží. Pak už jenom stačí připravit si přehrávač a počkat na začátek události.

Vychutnejte si živý přenos

Sledujte napínavé záběry, dozvídejte se nové informace, dávejte dotazy našim hostům. A pamatujte si, že se to celé odehrává i díky vaší podpoře!